NAUKA BEZPIECZNEGO POSŁUGIWANIA SIĘ BRONIĄ
dla kogo?
DrillApp LLC
jakie było zadanie?
Zaprojektowanie unikalnego i angażującego interfejsu pionierskiej aplikacji mobilnej, zapewniającej online szkolenie z obsługi broni dla światowej publiczności, ze szczególnym uwzględnieniem rynku zachodniego.
co zrobiliśmy?
Podstawą do opracowania designu jest podstawowa koncepcja Drill App: "Osobisty instruktor strzelectwa, który mieści się w kieszeni". Dlatego postanowiliśmy dostosować projekt tak, by był przyjazny dla szerokiego koła użytkowników - od posiadaczy broni, którzy chcą utrzymać swoje umiejętności strzeleckie, przez sportowców biathlonowych, po profesjonalistów ze specjalistycznych struktur i tych, którzy interesują się strzelectwem lub chcą dowiedzieć się o bezpiecznym posługiwaniu się bronią.

W naszym projekcie podkreśliliśmy unikalne cechy i zalety Drill App, wśród których między innymi są możliwość trenowania w dowolnym czasie i miejscu, dostęp do ćwiczeń, lekcji i kursów od doświadczonych bojowników i instruktorów, regularne aktualizacje treści i typów broni oraz dostęp offline do treści.

Szczególną uwagę warto zwrócić na innowacyjne rozwiązania, takie jak szczegółowe mapy treningowe, nadchodząca funkcja projektanta szkoleń dla spersonalizowanych programów szkoleniowych oraz system informacji zwrotnej od najlepszych instruktorów.

Projekt strony internetowy został stworzony z myślą o przyjazności dla użytkownika, biorąc pod uwagę potrzeby i preferencje grupy docelowej.

Daliśmy z siebie wszystko, by zaprojektować aplikację Drill i przedstawić jej wartość jako kompleksowego rozwiązania do doskonalenia umiejętności strzeleckich oraz wiedzy na temat obsługi broni i środków ostrożności.
HARAZDO
Graphics / Web Design / UI/UX — Daniil Lentiuhov
UI/UX Design - Max Lozianko (co-op)

Motion/3D - Liza Mykytenko
DRILL
Oleksansr Husarov
Ihor
NOWE PROJEKTY JUŻ WKRÓTCE
NOWE PROJEKTY JUŻ WKRÓTCE